Amazon Ads

Sizin kadar sıkı çalışan reklamlar

Kitlelerin alışveriş yaptıkları, okudukları, dinledikleri ve izledikleri her yerde onlarla buluşmaya hazır mısınız? Müşterilerle, sevdikleri yerlerde nasıl bağlantı kurabileceğinizi öğrenin.

Kampanya hedeflerinize ulaşın

Birincil hedefiniz ne olursa olsun, amaçlarınızı gerçekleştirmenize yardımcı olmak açısından bu en uygun kaynakları keşfedin.

Daha fazla müşteriye erişin simgesi

Önemli mesajlar vererek müşterilerinizle doğru zamanda bağlantı kurun.

trafiği artırın simgesi

Web sitenizde veya mağazanızda müşteri etkileşimini en üst düzeye çıkarın.

satışları artırın simgesi

Müşterilerle, Amazon'da veya zaman geçirdikleri her yerde olumlu sonuç almanızı sağlayacak analizlerden yararlanın.

müşteri sadakatini artırın simgesi

Müşterilerin geri gelmesini sağlayın ve kalıcı ilişkiler kurun.

Temel reklamcılık bilgilerini öğrenme

Müşterileri memnun etmek ve sonuç yaratmak üzere Amazon Ads çözümlerini en iyi şekilde nasıl kullanacağınızı öğrenmek için bu kılavuzları inceleyin.

çizgi iş grafiği

Daha fazla bilgi edinin. İleri gidin.

Markanızın yeni zirvelere ulaşmasına nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenin.

Ürün duyuruları simgesi

Amazon Ads'in, markaların müşterileri memnun eden reklam deneyimleri tasarlamasına ve olumlu sonuçlar elde etmesine nasıl yardımcı olduğunu öğrenin.

Ürün duyuruları simgesi

Amazon Ads teklif paketi büyümeye devam ederken, en yeni reklam çözümlerimiz hakkında bilgi sahibi olun.

Analizler simgesi

Reklam stratejinizi geliştirmek için kurslarımızdan, örnek olay incelemelerimizden, kılavuzlarımızdan ve araştırmalarımızdan derinlemesine faydalanın.

Blog simgesi

Ayrıntılı raporlama, derinlemesine profiller, sektör analizleri ve iş dünyasının liderleriyle yapılan soru cevap oturumları aracılığıyla reklamcılıktaki en yeni trendleri anlayın.

Web semineri simgesi

Amazon Ads'den en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğinizi öğrenmek için ücretsiz web seminerlerimize katılın. Canlı oturumlara katılamıyor musunuz? İstediğiniz zaman izleyerek kendi hızınızda öğrenin.

Öğrenme konsolu simgesi

İşinizin büyümesine yardımcı olmak mı istiyorsunuz? Her seviyeden reklamveren için ücretsiz kursların yer aldığı kütüphanemize göz atın.

Amazon Ads SSS

Amazon Ads'e hoş geldiniz. Başlamanıza yardımcı olmak için yeni başlayanların en sık sorduğu sorulardan birkaçını yanıtladık.

Amazon Ads nedir?

Amazon Ads, reklam hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak üzere kayıtlı satıcılara, tedarikçilere, kitap tedarikçilerine, Kindle Direct Publishing yazarlarına, uygulama geliştiricilerine ve/veya ajanslara birçok ürün ve kapsamlı bilgiler sunar. (Uygunluk kriterleri için her ürünün sayfasına bakın.) Analizlerimiz ve erişim kapsamımızın yanı sıra, müzikten içerik izlemeye kadar premium eğlence özelliklerimizle Amazon'da veya zaman geçirdikleri herhangi bir yerde doğru kitlelerle doğru anda bağlantı kurabilirsiniz.

Amazon Ads nasıl çalışır?

Sponsored Products, Sponsored Brands, Sponsored Display ve Stores gibi self servis reklam ürünlerini kullanmaya başlamak için Kaydol sayfasına gidip kayıt seçeneklerinden birini tercih edin.

Görüntülü reklamlar, video reklamlar ve Amazon DSP üzerinden yayınlanan reklamlar, hem bağımsız olarak hem de bir Amazon Ads hesap yöneticisiyle birlikte yönetilebilir.

Amazon Ads çözümlerinin maliyeti ne kadar?
  • Sponsored Products, Sponsored Brands ve Sponsored Display tıklama başına maliyet tabanlı reklamlardır. Bu kampanyalarda, yalnızca müşteriler reklamınıza tıkladığında ödeme yaparsınız ve kampanya bütçeniz sizin kontrolünüzdedir.
  • Görüntülü reklam ve video reklam kampanyalarının maliyeti, biçime ve yerleştirmeye göre değişebilir.
  • Sesli reklamlar, bin gösterim başına maliyet tabanında satılır.
  • Yönetilen hizmet seçeneğiyle bir Amazon Ads hesap yöneticisiyle birlikte verilen reklamlar (görüntülü reklamlar, video reklamlar ve Amazon DSP üzerinden yayınlanan reklamlar) genellikle minimum 50.000 $ (USD) reklam harcaması gerektirir.
  • Ücretsiz olarak Store oluşturabilirsiniz.
Yaptığım yatırımın getirisini ölçmeme yardımcı olan ne tür raporlar mevcuttur?

Raporlama ve ölçüm çözümlerimiz, yeni şirketlerden lider reklam ajansları veya köklü markalara kadar tüm reklamverenlerin reklamlarının ne kadar etkili olduğunu doğru bir şekilde ölçmesine yardımcı olur. Pazarlama stratejilerini planlamayı, optimize etmeyi ve ölçmeyi kolaylaştırır.

Amazon'da reklamlar nasıl optimize edilir?

Amazon Ads, kampanyalarınızı optimize etmenize ve reklam başarısı elde etmenize yardımcı olabilir. Reklam ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin, blogumuzu okuyun, öğrenme konsolundaki kurslara katılın ve analiz kitaplığımızı derinlemesine inceleyin.

Amazon Ads ile nasıl kitap satabilirsiniz?

Amazon, dünya çapında milyonlarca aktif müşteri hesabıyla okuyucuların kitaplarınızı keşfedebileceği, satın alabileceği ve okuyabileceği bir yerdir. Amazon Ads, marka bilinirliğinden satışa kadar satın alma yolculuklarının her aşamasındaki kitap müşterilerine erişmenize yardımcı olabilecek kitap pazarlama çözümleri sunar. Kitap reklamları hakkında daha fazla bilgi edinin.