Cztery sposoby wsparcia przygotowań do Prime Day z użyciem konsoli edukacyjnej

Konsola edukacyjna

9 maja 2022 r. | Autorka: Jennifer Cress, starsza strateg treści

Prime Day powraca w lipcu. Mamy nadzieję, że tak jak my nie możesz się doczekać. Niezależnie od tego, czy jesteś sprzedawcą, który z okazji tegorocznego Prime Day chce reklamować się po raz pierwszy, czy też reklamodawcą, który odkrywa sposoby na zwiększenie swojego wpływu, skorzystaj z centrum Prime Day w konsoli edukacyjnej. Znajdziesz tam kursy, webinary, szkolenia bootcamp i inne zasoby, dzięki którym dowiesz się, jak zoptymalizować swoją strategię marketingową. Oto zapowiedź tego, co znajdziesz w konsoli edukacyjnej oraz jak możesz zastosować uzyskane wskazówki w praktyce przed, w trakcie i po zakończeniu Prime Day.

To doskonały czas na reklamę — dowiedz się, dlaczego i od czego warto zacząć

Nasze szkolenie na temat planowania Prime Day to przewodnik, z którego nauczysz się, jak wzmocnić pozycję marki w czasie wzmożonych zakupów. Po jego ukończeniu będziesz wiedzieć, w jaki sposób reklamy sponsorowane mogą wspierać realizację Twoich ogólnych celów, a także poznasz kluczowe kroki potrzebne do przygotowania się do Prime Day (takie jak dostosowanie budżetu). Ponadto kurs zawiera taktyki, które można wdrożyć w celu optymalizacji strategii reklamowej, oraz porady dotyczące zmiany kampanii w szczytowym okresie w oparciu o wyniki.

Dopiero rozpoczynasz przygodę z reklamowaniem podczas Prime Day? Zacznij od reklam sponsorowanych

Prime Day to świetny moment na eksperymentowanie z reklamami w witrynie Amazon. Dzięki nim możesz dotrzeć do nowych grup odbiorców przed, w trakcie i po zakończeniu wydarzenia. Jeśli jesteś początkującym użytkownikiem Amazon Ads, zalecamy, aby po ukończeniu szkolenia wyjaśniającego, jak planować Prime Day, zapisać się na naszą ścieżkę edukacyjną dotyczącą podstaw reklam sponsorowanych. Pozwoli Ci ona zgłębić wiedzę na temat sponsorowanych produktów reklamowych i zapoznać się z typowymi terminami, cechami i funkcjami, które możesz zastosować, aby utworzyć skuteczną kampanię reklamową na Prime Day i nie tylko.

Osiągnij wyższy poziom reklamowania dzięki usłudze Stores

Zalecamy również skorzystanie z dodatkowych produktów, które pomogą Ci zaangażować nowych klientów podczas Prime Day. Stores daje markom możliwość stworzenia wciągającego środowiska, w którym mogą podzielić się swoją historią, misją i produktami. Przed skonfigurowaniem sklepu Store zapisz się na ścieżkę w konsoli edukacyjnej dotyczącą wykorzystania usługi Stores do tworzenia świadomości marki. Ścieżka zwraca uwagę na czynniki, które wpływają na wysoką jakość sklepów Store, a także przedstawia wskazówki dotyczące kierowania bezpłatnego i płatnego ruchu do Twojego sklepu Store. Dowiesz się również, jak wykorzystać statystyki w celu optymalizacji strategii.

Dowiedz się więcej na naszej wirtualnej konferencji Prime Day

Oprócz naszych szkoleń i ścieżek edukacyjnych, Amazon Ads organizuje w dniach 7 i 8 czerwca dwudniową wirtualną konferencję o nazwie Planowanie przygotowań do Prime Day. Tam poznasz więcej sposobów na utworzenie najlepszej strategii nastawionej na osiągnięcie sukcesu w okresie szczytu. Podczas konferencji przedstawimy trzy najważniejsze fazy kalendarza reklamowego — odkrywanie, zakup oraz możliwość — i przedstawimy sprawdzone metody dla każdej z nich. Będziesz mieć też dostęp do ekspertów w dziedzinie reklamy i dowiesz się, jak reklamodawcy tacy jak Ty przygotowywali się do okresów szczytu. Otrzymasz niezbędne narzędzia i wskazówki, które pomogą Ci w pełni wykorzystać potencjał kolejnego wydarzenia.